|


|


|

Başkanın Mesajı

     Başkanın Mesajı

Atılgan Yılmaz’dan Teşekkür Mesajı

"Sevgili hemşehrilerim, 31 Mart 2019 Pazar günü gerçekleştirilen yerel seçimlerde; hemşehrilerimiz teveccüh göstererek 10 yıl aradan sonra tekrar belediye başkanlığı makamını bizim partimiz olan AK Parti’ye verdi.

    Milli iradenin bir tecellisi olarak halkımızın göstermiş olduğu teveccüh neticesinde Mucur Belediye Başkanlığı görevime başlamış bulunmaktayım. 

     Mucur'u siz değerli hemşerilerimiz ile birlikte marka bir şehir haline getirmek için çok çalışacağız. 5 yıl boyunca vaat etmiş olduğumuz projeleri gerçekleştirmek için bütün gayretimizi sarf ederek söz verdiklerimizi de gerçekleştireceğiz.  2023'e beş kala geleceğin Mucurunu birlikte inşa edeceğiz. Doğup büyüdüğümüz bu ilçeye; gece gündüz demeden hizmet ederek, “ben” değil “biz” diyerek, el ele, kol kola, gönül gönüle, ilçemizin çıkarları için hep birlikte geleceğe yürüyeceğiz.

    Bizler her zaman gönül insanı olduk. Gönlümüzün de belediyemizin de kapıları ardına kadar halkımıza açık oldu, bundan sonra da açık olacak. Oturduğu yerden Mucur’u yöneten bir belediye başkanı olmadım, olmayacağım. Her daim hemşerilerimizin içerisinde olarak gönül belediyeciliğinin en güzel örneğini Mucur’da gerçekleştireceğim. Kimseye tepeden bakmadan, böbürlenmeden, kırmadan, dökmeden bu görevi sürdüreceğiz. Belediye, Mucur’da yaşayan herkesin evi gibi olacak. Ben de bu evin bir ferdi olarak, herkesin belediye başkanı, herkesin bir kardeşi olacağım. Rahatlıkla gelip işlerinizi görebileceğiniz, sorunlarınıza sıkıntılarınıza çare bulacağınız, Belediye Başkanı olarak ben,  belediye meclis üyelerimiz ve personelimiz ile sizlerin emrine amadeyiz.  Mucurumuzu geleceğe taşıyacak birbirinden değerli 41 proje hazırladık. Bu Projelerimizi seçim çalışmalarında anlattık. Projelerimizin hepsi ilçemizde hem istihdam sağlamaya yönelik hemde şehri büyütüp güzelleştirmeye yönelik. Ben ve belediye meclis üyelerimiz ile birlikte, halkımızın güvenini boşa çıkarmayacağımıza bir kez daha söz veriyorum. Seçimlerde göstermiş olduğunuz teveccüh ve tebriklerinize tekrar şükranlarımı sunuyorum.

     Kırşehir Milletvekili Mustafa Kendirli’ye, Mucur’un Evladı Ankara Milletvekilimiz Hacı Turan’a, Kırşehir İl Başkanımız Muzaffer Arslan’a, Mucur İlçe Başkanı Oğuzhan Gündüz ve Yönetimine, Mucur Kadın Kolları Başkanı Sıdıka Songül Ballı ve yönetimine, Mucur Gençlik kolları başkanımız Samet Gökşen ve yönetimine, Bizlere gönlünü veren Analarıma, bacılarıma, kardeşlerime ve tüm Mucurlulara, Teşekkür ederim… Sevdikleriniz ile birlikte nice güzel günler geçirmeniz dileklerimle saygılarımı sunuyorum. Her şey Mucur için"