|


|


|

Gönül Sabır İle Harman Olmadan Nasip İle Buluşmazmış

Gönül Sabır İle Harman Olmadan Nasip İle Buluşmazmış

GÖNÜL SABIR İLE HARMAN OLMADAN NASİP İLE BULUŞMAZMIŞ

Bizim İcraatlarımızın Ulaştığı Yere Sizin Hayalleriniz Bile Ulaşamaz.. Bazılarının siz hayal kuruyorsunuz yapamazsınız boş vaat dedikleri ne varsa yaptık. Daha güzel bir Mucur için çalışmaya daha güzel işler yapmaya devam edeceğiz. Görevi devraldığımızdan bu yana güzel işler başardık. Daha doğrusu yapamazlar dediği işlerin birçoğunu yaptık".

 Seçimlerden önce verdiğimiz sözleri birer birer yerine getiriyoruz. Mucur'da ilkleri yapmaya devam ediyoruz. Bir süredir teknik ve fiziki çalışmalarını sürdürdüğümüz Toplu Konut Projesinde mutlu sona ulaştık. Söz verdiğimiz gibi ilçemizde yapılacak 253 konutun ve diğer yaşam alanlarının ihalesi 8 firmanın katılımıyla bugün sorunsuz şekilde gerçekleşti. 

Yapılacak değerlendirme sonrasında kısa sürede inşaat aşaması başlayacaktır. Tüm hemşehrilerime hayırlı olmasını diliyorum. Bu projede bize destek veren emeklerini yardımlarını esirgemeyen Ankara Milletvekilimiz Sn. Hacı Turan ve Kırşehir Milletvekilimiz Sn. Mustafa Kendirli'ye şahsım ve ilçemiz adına teşekkür ediyorum.

Atılgan YILMAZ 

Mucur Belediye Başkanı