|


|


|

MUCUR’A “MİLLET BAHÇESİ” HAYIRLI OLSUN

MUCUR’A “MİLLET BAHÇESİ” HAYIRLI OLSUN

MUCUR’DA BİR HAYAL DAHA GERÇEK OLDU, ATILGAN YILMAZ VERDİĞİ SÖZÜ TUTTU

MUCUR’A “MİLLET BAHÇESİ” HAYIRLI OLSUN

-MUCUR KÖME ALANINA YAPILACAK OLAN 20 MİLYONLUK MİLLET BAHÇESİNİN İHALESİ SONUÇLANARAK KISA SÜREDE YER TESLİMİ YAPILACAK

-MUCUR BELEDİYE BAŞKANI ATILGAN YILMAZ, “KISA SÜREDE YER TESLİMİ YAPILIP İNŞAATA BAŞLANACAK OLAN MİLLET BAHÇESİ MUCURUMUZA HAYIRLI OLSUN”


 
 

Mucur İlçesinde ihalesi sonuçlanan Mucur Millet Bahçesi’nin kısa sürede yer teslimi yapılarak inşaatı başlayacak.


 
 

Bugün Ankara’da Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanı Ömer Bulut’u ziyaret eden Mucur Belediye Başkanı Atılgan Yılmaz, Ankara Milletvekili Kırşehir’in Öz Evlası Hacı Turan müjdeyi verdi.

BUGÜN MUCUR İÇİN GURURLUYUZ

Mucur Belediye Başkanı Atılgan Yılmaz, “Bugün Sayın TOKİ Başkanımız Ömer Bulut beyi Ankara Milletvekilimiz Hacı Turan ile ziyaret ederek Mucur’a yapılacak olan Millet Bahçesi’nin ihale sonuçladığı evrakı teslim aldık. 20 Milyonluk bir yatırım Mucur halkının hizmetine sunulacak. Bugün gururluyuz. Mucur için bir projeyi daha hayata geçiriyoruz” dedi.

MUCUR BU PROJEYLE HAYAT BULSUN DİYE GECE GÜNDÜZ ÇALIŞTIK


 

 

Proje ile ilgili bilgiler veren Başkan Yılmaz, “”Kırşehir ili, Mucur ilçesi, Yenice Mahallesinde Millet Bahçesi yapılması planlanan 926,927,928,929,930,931,932,933 adalar yer seçim kriterleri arasında olup, 44.011,50 m² lik alanı kapsamaktadır. Mesai mefhumu gözetmeden “Devlet Milletinin” yanında parolasıyla çıktığımız bu yolda, gelecek nesillerin daha yeşil ortamlarda yaşamasına imkân sağlamak, Mucur genelinde kişi başına düşen yeşil alan miktarını 15 metrekareye çıkarmak için yapımına başlanacak millet bahçelerinde yürüyüş, bisiklet ve gezinti yolları, çocuk oyun alanları, spor alanları olacak.


 
 

Tema ve meyve bahçelerinin bulunacağı millet bahçeleri, bitki ve peyzajı ile Mucur’a yeni soluk getirecek. Bu projede bizlere desteğini esirgemeyen Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Sayın Murat Kurum Bakanımıza, TOKİ Başkanı Sayın Ömer Bulut’a, AK Parti Kırşehir Milletvekilimiz Sayın Mustafa Kendirli ve Mucur’umuzun evladı Ankara Milletvekili Sayın Hacı Turan’a teşekkür ediyoruz.” Dedi.